Ilgaamžiai namai prie jūros

Sumanūs, praktiški sprendimai, priimti planuojant erdvę, net ir mažiausio ploto butuose leido įrengti atskirus miegamuosius. Įsigiję būstus su funkcionaliai išnaudota kiekviena namų kertele, Jūs ne tik mėgausitės komfortiška kasdienybe, bet ir išvengsite permokėjimo už nenaudojamą plotą.

Siekdami aukščiausios kokybės galime pasiūlyti A+ energetinio naudingumo klasės namus — viskas tam, kad Jums būtų užtikrintas maksimalus komfortas ir mažesnės energijos sąnaudos.

Investuokite į mišku kvepiantį poilsį

Tai pajūrio namai, kurių pasiilgsite vos tik grįžę po atostogų, o mintys apie gyvenimą prie jūros ištisus metus nebebus tik svajonė. Čia jūsų visada lauks ramybės oazė, kur sulėtėja laikas, o vieninteliai rūpesčiai bus kopų smėlis batuose ir saulės pabučiuota oda. Jūsų poilsis ir kelionės į kurortą bus suplanuotos už jus - tereikės tik leistis į kelią ir pasiruošti ramiems nuotykiams prie jūros.

Investavę į nekilnojamą turtą pajūryje, visada turėsite namus savo atostogoms, o išvykę galėsite būstą išnuomoti savo svečiams.

Pėsčiomis, kur tik nori

Gyvendami visai čia pat jūros, atokioje ir ramioje vietoje, norimus laisvalaikio taškus greitai ir nesunkiai pasieksite pėsčiomis. Visai šeimai pritaikyta pajūrio infrastruktūra: paplūdimys, bėgimo ir dviračių takai, šalia įrengtos treniruoklių aikštelės, vandlenčių parkas. Pailsėti ir atgauti jėgas padės ne tik grynas oras, bet ir netoliese esančios gydyklos bei SPA centrai.

Čia namus atras ne tik mėgstantys gamtą ir ramybę, bet ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjai — Palangos centras su kurorto šurmuliu pasiekiamas per keliolika minučių.

Pušimis skambanti ramybė

Vienintelis triukšmas, kurį girdėsite - ošiančios pušys ir bangos tolumoje.

Į pajūrio namus atvažiuojate pailsėti ir pamiršti rūpesčius, todėl viskuo pasirūpinome - čia jūsų lauks saugi kaimynystė ir tyli aplinka, sukurta mėgautis ramybe. O panorėjus jaukaus šurmulio, galėsite susitikti su kaimynais jaukiose terasose ar kiemeliuose ir rengti vėlyvus pusryčius, iškylas, barbekiu vakarus.

Architektūra išvien su gamta

Mūsų vizija – ypatinga gamtos ir modernios architektūros sinergija. Siekiame išlaikyti bendrą stilistinę išraišką, harmoningą su aplinka mastelį bei medžiagiškumą, darniai įsilieti į Palangos urbanistinę erdvę bei unikalų pajūrio kraštovaizdį.

Atsižvelgdami į kintančios visuomenės poreikius bei aukščiausius kokybės reikalavimus, turime tikslą – sukurti modernią, saugią bei patrauklią gyvenamąją erdvę vertinantiems patogumą, kokybę ir jaukumą, ieškantiems komforto ir stiliaus, aplinką, kuri atspindėtų pajūrio bei Palangos kurorto gyvenimo būdą bei filosofiją.

Kokybiška apdaila svajonių interjerui

Ieškodami eksterjero ir interjero sprendimų, ypatingą dėmesį skyrėme detalėms, moderniam bei funkcionaliam erdvių išplanavimui, racionaliam spalvų, apdailos detalių, medžiagų ir komunikacijų išdėstymui. Palikdami galimybę rinktis būstus su daline arba pilna apdaila. O Jums beliks malonioji paieškų dalis — kuriant interjerą, ieškant baldų, dekoracijų ir užpildant namus savo gyvenimo prie jūros vizija.

Dalinė apdaila (PDF) Pilna apdaila (PDF)

Laikas eina per žemę

Naujai augančioje gyvenvietėje ošia jūra istorijų ir praeities dvelksmo. Vilimiškės kaimas susiformavo XVI a. antroje pusėje, po Valakų reformos, jis priklausė Palangos dvarui ir valsčiui. Vėliau čia buvo įkurtas Vilimiškės palivarkas, Palangos dvaro žemių administracinis-ūkinis centras, todėl dažnai vadinamas dvaru. Nuo XIX a. antros pusės šios žemės priklausė Grafų Tiškevičių LDK didikų giminei. Čia Juozapas Tiškevičius pastatė plytinę ir iki Palangos jūros tilto nutiesė siaurąjį geležinkelį, kuriuo iš Vilimiškės į Palangos uostą buvo gabenamos plytos, kurios garlaiviais plaukė į Liepoją.

Įsikurkite pajūryje!

Kviečiame susipažinti su „Jūra gyvenimo“ projektu ir susitikti prie jūros. Atsakysime į namų rezervacijos, apžiūros bei jūrą kitų klausimų.

Pasikalbėkime.

 

+370 663 44120 info@reaction.lt

Vardas 
El. p. 
Tel. nr. 
Žinutė 
Privatumo politika Sutinku su Privatumo politika  
Prašome įrašyti 
 Įrašykite tekstą iš aukščiau esančios nuotraukos
  

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą arba paspausdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos Privatumo politika